Jde do tuhého. Jsou tu souboje nejlepší osmičky Eura!

Fotbalové Euro se blíží ke svému vyvrcholení. V pátek a v sobotu nabídne všechna 4 čtvrtfinále, která jistojistě vyřadí některého ze žhavých kandidátů na celkovou výhru. Uvidíme medailové překvapení?

Zraky celého Německa budou v pátek od 18:00 cílit do Stuttgartu, kde jejich miláčci budou bojovat proti Španělsku v souboji dvou nejofenzivnějších týmů turnaje. Španělé se ve čtyřech zápasech trefili desetkrát, Německo má na kontě o jednu branku méně.

Uvidí takřka 55 tisíc nadšených fanoušků minimálně tři góly v základní hrací době v kurzu 2,07? Oba týmy se na velkém turnaji naposledy utkaly v Kataru, tehdy se ve skupině rozešly smírně. Bude páteční nervy drásající souboj delší než 90 minut za 3,15?

Aby velkých soubojů nebylo v pátek málo, tak o tři hodiny později na sebe v Hamburku narazí výběry Portugalska a Francie v repríze finále Eura z roku 2016. V Paříži se po výhře 1:0 v prodloužení radoval tým okolo toho času zraněného Cristiana Ronalda.

Na letošním šampionátu trápí oba týmy ofenziva. Francouzi ještě nevstřelili v Německu gól ze hry. K jedné proměněné penaltě přidali soupeři dva vlastní góly. Portugalci zase za poslední dva zápasy neskórovali vůbec a přes Slovince museli postoupit na penalty.

Portugalci jsou pro páteční večer outsiderem zápasu v kurzu 3,40. Na francouzský tým je zase vypsaný hodně pěkný kurz na vstřelené góly. Zvedne se hvězdný útok a dá minimálně dva kusy do branky soupeře za 2,74?

Po pátečních hvězdných válkách jdou v sobotu do boje i dvě čtvrtfinálová překvapení Eura. Kdo by tipoval, že mezi nejlepší osmičkou budou týmy Švýcarska a Turecka?

První jmenovaný celek se od 18:00 utká v Düsseldorfu s Anglií. Před turnajem největší favorit za vítězství se zatím trápí. V základní skupině se prosadil jen dvakrát a v osmifinále ho proti Slovensku zachránily od cesty domů nádherné nůžky Bellinghama minutu před koncem.

Švýcarsko na turnaji zatím neprohrálo, ve skupině remizovalo třeba s Němci a v osmifinále vyřadilo obhájce titulu z Itálie jasně 2:0. Dokáže země helvétského kříže další senzaci a pošle kolébku fotbalu domů v kurzu 2,36?

Poslední čtvrtfinálový souboj mezi Nizozemskem a Tureckem uvidí stadion v Berlíně. Český soupeř ze skupiny poměrně překvapivě porazil v osmifinále rozjeté Rakousku 2:1 díky dvěma brankám Demirala.

Nizozemci zase jasně přejeli Rumuny 3:0. Oranjes navíc ve svém středu mají jednoho z nejlepších střelců turnaje. Gakpo si připsal již tři branky. Zkusíme BetBuilder od Fortuny? Vítězství Nizozemska a gól Gakpa je v kurzu 3,60!

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně