Kdo si zahraje o evropský titul? Semifinále je tady!

Evropský šampionát v Německu vrcholí! V úterý a ve středu proběhnou obě semifinále, která rozhodnou o tom, kdo se podívá v neděli do Berlína na finále.

Semifinálové duely startují v úterý od 21:00 v Mnichově soubojem Španělska a Francie. Španělé byli ve finále Eura naposledy v roce 2012, kdy i celý turnaj vyhráli.

Francouzi hráli poslední zápas šampionátu o čtyři roky později. Na domácí půdě v Paříži však padli s Portugalskem 0:1 v prodloužení. Poslední francouzské vítězství kontinentálního turnaje se tak datuje do roku 2000.

V úterý to bude souboj dvou rozdílných týmů. Zatímco Španělé se na Euru prosadili již jedenáctkrát, Francouzi zapsali v pěti zápasech pouze tři góly, když dva byli vlastní a jeden z penalty.

I proto jsou mírným favoritem úterního klání španělští fotbalisté, na jejichž postup Fortuna vypsala kurz 1,77. Potvrdí francouzské hvězdy střeleckou nemohoucnost a nedají ani jeden gól v kurzu 2,57?

Druhé semifinále mezi Nizozemskem a Anglií bude ve středu od 21:00 hostit dortmundský Signal Iduna Park. Zatímco první semifinále tvoří týmy, které šampionát v poměrně nedávné době vyhrály, v tom druhém naposledy vyhráli Nizozemci v roce 1988, Angličané na zisk trofeje z Eura stále čekají.

Nejblíže mu byli před třemi lety v domácím finále ve Wembley, kde podlehli Italům na pokutové kopy. Podaří se týmu Garetha Southgatea znovu probojovat do finále v kurzu 1,76?

Angličané si v Německu potrpí na nerozhodné výsledky po základní hrací době. V osmifinále vyřadili Slováky po prodloužení, ve čtvrtfinále museli proti Švýcarům až do penalt. Uvidíme další rozhodnutí až po devadesáti minutách v kurzu 2,95?

Nizozemci ve čtvrtfinále zvládli těžký obrat proti Turkům a po dvaceti letech si znovu zahrají v semifinále. V útoku se navíc mohou opřít o útočníka Liverpoolu Codyho Gakpa, který se na turnaji trefil již třikrát. Přidá pětadvacetiletý útočník další zásah v tak důležitém utkání za 4,00?

Fortuna
GÓL snů

Poslední vítěz
Jan Novák
FC Kosmonosy

Náš FOTBAL
živě

Fotbalový svátek na jakémkoli stadionu v ČR

Fotbalová
střelnice

Poslední vítěz
Kobliháři
Sparta vs Slavia

Mobilní
aplikace

Sázej s naší aplikací jako profesionál

Přihraj kámoše a prožívejte adrenalin společně